Jak se nahrávala hudba pro Kingdcom Come v Rudolfinu?

Pražské vývojářské studio Warhorse vedené herním veteránem Danem Vávrou se pochlubilo videem, které zaznamenává nahrávání soundtracku pro hru Kingdom Come – Deliverance.

Ani v tomto ohledu autoři neponechali nic náhodě a do práce povolali velký symfonický orchestr, který svou práci odvedl v pražském Rudolfinu. Jak to celé probíhalo, se můžete podívat na videu. Kromě toho si můžete poslechnout několik orchestrálních skladeb a posoudit, jak se hodí do středověkého historického eposu, kterým Kingdom Come – Deliverance chce být. Celková délka soundtracku se vyšplhala na hodinu a půl.

Mimochodem – právě vyšlo najevo, že Kingdom Come – Deliverance v České republice vydá společnost Comgad. V české verzi budou české titulky, na dabing bohužel nezbývaly peníze. Ale kdo ví, pokud bude mít hra velký úspěch, třeba autoři český dabing dodělají coby úlitbu tuzemským hráčům.

Kingdom Come: Deliverance – symfonický soundtrack

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na