Strategie Spellforce 3 je nehratelná, uvádějí recenzenti a youtubeři

Dnes vychází očekávané strategie Spellforce 3, která měla pověst jednoho z černých koňů tohoto roku. První ohlasy však napovídají, že tento potenciál bude naplňovat jen obtížně.

První recenze a videa, která natočili youtubeři, se totiž shodují v jednom – Spellforce 3 má obrovské množství chyb, které jí činí v podstatě nehratelnou nebo hratelnou jen s velkým sebezapřením.

Autoři se brání

Autoři Spellforce 3 se snaží vzniklý požár negativních ohlasů hasit prohlášením, ve kterém píší, že recenzenti a youtubeři měli k dispozici nehotovou verzi a že ta verze, která dnes vychází, už bude bez problémů.

Jak možná víte, uvolnili jsme pro média a youtubery předfinální verzi hry. Tato verze bohužel má určité problémy, protože naším cílem bylo na hře pracovat až do co možná nejzazšího okamžiku před vydáním. Verze, která vyjde 7. prosince v 10:00, tyto problémy mít nebude,” stojí v prohlášení tvůrců.

Je pravděpodobné, že některé chyby se skutečně podařilo odstranit. Podle recenzí jich ale bylo tolik, že stěží půjde o všechny a hra zřejmě bude potřebovat ještě řadu updatů po vydání. Zatím vám tak můžeme poradit jen to, abyste vyčkali na naší recenzi.

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Strategie Spellforce 3 je nehratelná, uvádějí recenzenti a youtubeři"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Shoot
Host

Rozhodně nehratelna tisic crash bugu, dale bugu v interakcich, questech atd. obrovské sklamani tahle hra.

Raon
Host

V dnešní době je většina her nehratelná !Nové hry určují sobecky kudy jít ,co udělat,jak vyrobit atd.Kam se poděla svoboda rozhodování?Počítačová inteligence protivníka je dementní a roboticky stejná!

hawky
Host

Zrovna sleduji Twitch stream, ten hráč (otterspacetv) to hraje v pohodě.

Nemesis
Host

Hra bezproblému hratelná, ignorovat pijavice v podobě youtuberu.

Tonda Chytrý
Host

Nekupovat nedodělky.

bropica
Host

pokud je v článku fotka obrázek hry nebo čehokoli nebylo by špatný kdyby se dala rozkliknout

TOPlist