Oblíbené Stardew Walley má konečně multiplayer. Zatím jen v betaverzi, ale zato pro všechny

Dobrá zpráva pro majitele virtuálních farem. Multiplayerový mód pro Stardew Valley si nyní v betaverzi 1.3 mohou zahrát všichni zájemci. Abyste mohli farmařit v kooperaci spolu s dalšími hráči, musíte provést několik úkonů, které si prozradíme na dalších řádcích.

Ze všeho nejdříve byste si měli zálohovat všechny uložené pozice, abyste o ně náhodou vlivem použití betaverze nepřišli. Stát by se to nemělo, ale vývojáři za to zároveň neručí, takže je lepší možným problémům předejít. Kromě toho byste měli odinstalovat všechny modifikace, které nejsou kompatibilní se Stardew Valley verze 1.3.

Poté můžete betaverzi aktivovat na Steamu (GOG bude následovat za pár dní). Stačí v knihovně vybrat titul Stardew Valley, kliknout na něj pravým tlačítkem myši a zvolit Nastavení. Zde přepnete na betu a do textového pole napíšete přístupový kód: jumpingjunimos. V dropdown menu pak můžete aktivovat betu, stahování se spustí automaticky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na