Ve Fortnite začíná Season 4. Hráči se dozví, jaký smysl měl meteorit nad herním světem

Dneškem začíná už čtvrtá sezóna v momentálně nejoblíbenější online akci Fortnite. Po týdnech spekulací o jeho roli by měl na herní svět udeřit také meteorit, který nad ním nějakou dobu tajemně visel. Brzy se tak dozvíme, co všechno ve 4. sezóně rozpoutá.

Vývojářské studio Epic Games v deset hodin místního času začalo s úpravou serverů a znemožnilo tak hraní. S opětovným uvedením serverů online bude okamžitě spuštěna také Fortnite Season 4.

Hráči horečně spekulují, že padající meteor zničí takzvané Tilted Towers. Někteří však zase mají za to, že obětí se stane Dusty Depot. Každá z hypotéz je pochopitelně podložena zajímavými teoriemi. Komunita Fortnite je zkrátka jedinečná a hrou doopravdy žije.

Fortnite je free2play fenoménem, který momentálně opanoval obrazovky počítačů, herních konzolí a nakonec také mobilních telefonů. Podle odhadů hra prostřednictvím prodeje in-game předmětů každý měsíc vygeneruje příjmy ve výši několika miliard korun.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na