Vychází hororová akce The Last DeadEnd z azerbajdžánského Baku. Podívejte se na video

Herní průmysl se čile rozvíjí i v Azerbajdžánu, odkud pochází vývojářské studio AzDimension. Ze svého původu přitom notně čerpá v právě vycházejícím titulu The Last DeadEnd, která se neodehrává nikde jinde než v hlavním azerbajdžánském městě Baku.

Vžijete se do role mladého vědce, kterým je Farhad Novruzov. Ten se vrací do své domoviny natočit dokumentární snímek pro mezinárodní televizi. Stane se však svědkem řady dosti nepochopitelných událostí, jež se zdají být spojeny s prastarým náboženským směrem Zoroastrismem. Nezbývá než přijít záhadám na kloub.

Autoři děj hry vsadili zejména do starého města Baku, které má tisíciletou tradici. Těšit se tak můžete na tajemnou atmosféru prastarých uliček, pevností a paláců. Vybrané lokality přitom zcela odpovídají svým skutečným předobrazům.

The Last DeadEnd je kombinací hororové akce a adventury, takže si užijete řady přestřelek s běžnými nepřáteli, ale také obřími bossy, stejně jako napínavého objevování a řešení hádanek.

The Last DeadEnd je po grafické stránce trochu jednodušší a neoplývá detaily moderních her. Nezbývá než doufat, že to dokáže vynahradit po herní stránce. Vychází 4. května na PC.

The Last DeadEnd – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na