Oznámena hororová hra Deathgarden. Jde o pokračování úspěšného Dead by Daylight

Vývojářské studio Behaviour Interactive o sobě dává vědět novým titulem. Ten se jmenuje Deathgarden a mělo by jít o pokračování úspěšné hry Dead by Daylight. Tvůrci vypustili první teaser trailer, ze kterého zatím není příliš patrné, co přesně novinka nabídne.

Lze z něj však usuzovat na zasazení hry do futuristické doby a především chtěnou podobnost s předchůdcem. Více chtějí autoři prozradit na veletrhu PAX East, který se bude konat už za pár dní v Bostonu.

Scéna z traileru, ve které je jakási osoba s roztaženými rukami držena v zajetí, silně připomíná předchozí titul tvůrců. Dead by Daylight je multiplayerovou hororovkou, ve které se staví skupina neozbrojených hráčů proti zabijákovi, kterého rovněž ovládá jeden z hráčů. Cílem hry je zapnout vícero generátorů a zabijáka oslnit k smrti. Jeho úkolem je pro změnu chytat nebožáky a předkládat je coby chutné sousto temnému monstru.

Deathgarden – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist