Oznámena strategie Crusader Kings 3. Informace, trailer a termín vydání

Společnost Paradox Interactive na své akci PDX Con 2019 oznámila Crusader Kings 3, tedy pokračování oblíbené strategické série. Hra má vyjít v roce 2020 a k dispozici je první cinematický trailer.

Ten prezentuje nově narozeného vladaře, což pochopitelně odkazuje na základní myšlenku Crusader Kings. Necháte vzniknout středověkému rodu a musíte se postarat o to, abyste dosáhli patřičně silné pozice a tu pak udrželi. K tomu vám dopomáhej intriky, víra, diplomacie, dobývání a obecně chytrá strategie.

Paradox však prostřednictvím Crusader Kings 3 nechce oslovit pouze veterány, ale také nováčky, kteří se sérií dosud neměli co do činění. Proto dochází k citelnému vylepšení grafického hávu této globální strategie. Těšit se můžete na nové 3D modely postav a detailnější mapy.

Hlavní funkce Crusader Kings 3

  • Bude možné ovládat jedinečné charaktery, zvolit vlastní životní styl, stejně jako určité vlastnosti a ambice.
  • Dynastie se mění, a proto bude třeba se vždy přizpůsobit rodinným nebo politickým změnám.
  • Budete mít větší vliv na víru a církev.
  • Vlastní vliv bude možné zvětšovat pomocí války, ale také šikovné diplomacie, jako jsou rodinné závazky.
  • Postaví se proti vám jiné postavy, které vás mohou donutit k určitým opatřením.
  • Ve hře bude nápověda, jež umožní nováčkům lépe se zorganizovat. Hra bude na přání zobrazovat návrhy k vyzkoušení určitých prvků.

Crusader Kings 3 mají na trh vstoupit v roce 2020 prostřednictvím Steamu na PC. K dispozici budou také jako část Xbox Game Passu na PC.

Pakliže jste nehráli Crusader Kings 2, máte nyní jedinečnou příležitost, protože hra je tento víkend na Steamu zdarma (natrvalo).

Crusader Kings 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na