Oznámena Dead or Alive 6. Nejnovější díl slavné bojovky bude hodně drsný, ale méně vyzývavý, podívejte se na video

Vývojářské studio Team Ninja ve spolupráci s vydavatelem Tecmo Koei oznámili přírůstek do jejich vlajkové série bojových her Dead or Alive. Ze zveřejněného traileru vyplývá, že se pomyslná muzika hodně přitvrdila.

Video z Dead or Alive 6 ukazuje šest známých a navrátivších se postav: Ryu Hayabusa, Kasumi, Hayate, Helena, Jann Lee a Zack. Tvůrci také oznámili, že se můžeme těšit na řadu nových charakterů. Rovněž si vzali k srdci kritiku feministických organizací, které hře vytýkaly přehnanou sexualizaci žen. Ze hry proto zmizí pro ni tak typická bujná poprsí. Postavy jako Helena a Kasumi potom budou oblečené méně vyzývavě.

Dead or Alive 6 slibuje, že na bojovnících budou zůstávat patrné stopy boje, stejně jako se v intenzivních situacích objeví pot. Pokračování nabídne také nové mechanismy Fatal Rush a Break Gauge, což jsou opravdu mocné útoky.

Od vydání Dead or Alive 5 uplynulo už šest let, a tak je nejvyšší čas na nový díl. Ten by měl vyjít někdy v prvním čtvrtletí roku 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dead or Alive 6 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na