Parádní záběry z Underworld Ascendant. Trailer ukazuje volnost a kreativitu hraní

Při sledování nejnovějšího traileru chystaného RPG Underworld Ascendant jakoby na nás dýchly staré dobré časy nádherných atmosférických dungeonů. Ostatně, není příliš divu, vždyť na hře pracuje vývojářské studio Otherside Entertainment složené z veteránů herního průmyslu, jakými jsou například Warren Spector nebo Paul Neurath. Ti se v tomto případě pokoušejí vytvořit duchovního nástupce fantastické série Ultima Underworld. A podle dosud zveřejněných materiálů se jim to daří.

Underworld Ascendant vás uvrhne do světa Abyss, ve kterém budete mít značnou volnost a příležitost uplatnit vlastní kreativitu. Autoři před vás postaví celou řadu fyzikální hádanek, které doplní o nepřátele v podobě kostlivců a dalších monster, s nimiž se musíte nějakým způsobem vypořádat, ať už bojem mečem nebo šikovným překonáním pomocí spadnuvší bedny.

Cestu zablokovanou zavřenými dveřmi si můžete zpřístupnit buď hrubou silou nebo zapálením okolních předmětů, od kterých za chvíli chytnou. Chybět nebude ani magická hůl, s jejíž pomocí necháte levitovat bedny a sudy, jež vytvoří mostík, po kterém dojdete na odlehlé platformy.

Vydání Underworld Ascendant je stále v plánu na letošní rok, přesný termín však zatím není znám.

Underworld Ascendant – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lojzík
Host
Lojzík

Pěkná hudba.