Vychází příběhové RPG Tower of Time. Umožní vám kreslit kouzla, jak ukazuje na videu

Tower of Time je na první pohled klasické singleplayerové RPG hrané z izometrické perspektivy. Jak vám ale ukáže trailer níže, vedle tradičního rozvoje skupiny hrdinů, jejich postupného vývoje a plnění úkolů nabídne také nějaké ty nekonvenční prvky.

Tím největším je možnost kouzlit, respektive ovlivňovat dopad kouzel pomocí gest prostřednictvím myši. Právě na to se v tomto příběhovém a herním videu můžete podívat.

Seznámíte se také s prostředím, ve kterém se Tower of Time odehrává, a v neposlední řadě s inventářem, kterým můžete vyzbrojovat své postavy. Nechybí ani obligátní souboj s bossem.

Tower of Time opustil 10. dubna fázi předběžného přístupu na Steamu. Od té doby se autorům podařilo do hry implementovat více než 400 zlepšujících podnětů od komunity. Vypadá to tedy, že na hře chtějí nadále pečlivě pracovat. Hráči to zjevně oceňují, protože má od nich hra hodnocení 90 %.

Tower of Time – video

https://www.youtube.com/watch?v=rx30sRccdFM

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na