Alfaverze vesmírného Star Citizenu bude hratelná zdarma. Ale jen o tomto víkendu

Vývojářské studio Cloud Imperium Games oznámilo, že si všichni zájemci budou moct zdarma vyzkoušet alfaverzi očekávaného vesmírného simulátoru Star Citizen. A to ode dneška, tedy 13. dubna do 16. dubna. Hráči si mohou stáhnout hru a vyzkoušet si zalétat s nejoblíbenějšími vesmírnými plavidly.

Star Citizen Alpha 3.1 obsahuje editor postav, ve kterém si můžete vytvořit charakter k obrazu svému. K dispozici je také takzvaný Service Beacon, jenž poskytuje hráčům možnost vysílat signály, jež mohou ostatní detekovat a odpovídat na ně.

Star Citizen patří k nejočekávanějším hrám současnosti, což je dáno i tím, že na jeho financování se podílí výhradně fanouškovská komunita. Ta už dala dohromady přes 180 milionů dolarů, tedy přibližně 3,6 miliardy korun. To jsou obří prostředky, které mohou autoři použít na vývoj. Fanoušci si ale stěžují, že je titul neustále oddalován s tím, že do něj přibývají nové a nové funkce. Někteří se dokonce obávají toho, aby byl vůbec někdy dokončen.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

nikdy se to nedokončí v tom má většina lidí už jasno XD