Pět let stará strategie Total War: Rome 2 se dočká dalšího rozšíření. Odehrává se v raných letech Římské republiky, podívejte se na trailer

Takřka pět let po vydání povedené strategie Total War: Rome 2 se vývojářské studio Creative Assembly rozhodlo, že tento přeci jen již trochu pozapomenutý titul vzkřísí. Pomyslnou čerstvou vodou je přídavek Rise of the Republic, který hru rozšíří o novou příběhovou kampaň.

Příběh rozšíření Rise of the Republic je situován do roku 399 před naším letopočtem a hráči, kteří dávali v hodinách dějepisu pozor, už jistě tuší, že se bude točit kolem vzestupu slavné Římské republiky. Pod zprávou se můžete podívat na první trailer z tohoto přídavku pro Total War: Rome 2. Vychází 9. srpna 2018.

Souběžně s vydáním Rise of the Republic vypustí vývojáři také bezplatný Ancestral update pro Total War: Rome 2, který do hry přidá rodokmeny. Je vůbec zajímavé, jak moc se Creative Assembly své letité hře věnuje. V březnu pro ní vyšel už přídavek Desert Kingdoms, a to poté, co bylo kolem hry roky ticho.

Total War: Rome 2 – Rise of the Republic

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na