Oznámena akce The Cycle od autorů působivého Spec Ops: The Line. Umožní hráčům uzavírat přechodné aliance

Vývojářské studio Yager známe především jako tvůrce působivého vojenského dramatu Spec Ops: The Line, ale také vesmírné akce Dreadnought. Nyní toto berlínské studio oznámilo zcela nový titul – The Cycle. Jde o multiplayerovou hru ve sci-fi prostředí s plynulým přechodem mezi PvE, PvP a kooperací.

V popředí The Cycle přitom stojí dynamická sociální komponenta. Hráči budou moct uzavírat přechodné aliance, namísto toho, aby si neustále šli po krku.

V The Cycle bude možné vše

Jde o splnění určitého cíle mise na nebezpečné planetě na kraji galaxie,” vysvětluje výkonný ředitel Yageru, Timo Ullmann. “To je jednodušší, když se dáte s někým dohromady. Každý může každého napadnout, ale všichni spolu zároveň mohou uzavřít pakt. Když tedy narazíte na jiné hráče, možné je všechno.

The Cycle se odehrává ve světě, ve kterém vládnou mocné frakce, jež se snaží získat poklady v neprobádaných částech galaxie. Hráči se vžívají do role vesmírných lovců odměn, přičemž jsou vždy odveleni na určitou planetu, kde je čeká boj. Nejenže se budou snažit splnit svůj úkol, ale na konci se navíc poperou o to, kdo z nich získá místa v evakuační lodi.

Autoři The Cycle tvrdí, že od určité chvíle chtějí hru vyvíjet spolu s komunitou. “Zpětná vazba od hráčů je pro nás nesmírně důležitá. Proto chceme dát hráčům The Cycle do rukou co nejdříve,” uvádí Timo Ullmann. Začátkem srpna by tak měl začít uzavřený alfatest. Do něj je možné se hlásit na oficiálním webu hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na