Platinová edice Fallout 76 stojí 2,5 tisíce, ale samotnou hru neobsahuje

Očekávané RPG Fallout 76 je k mání hned v několika edicích. Jde například o S.P.E.C.I.A.L edici se špendlíky a možností vstoupit do betatestu, Tricentennial edici s bonusovými předměty nebo sběratelskou edici s Power Armor helmou. Ve všech případech tyto edice Falloutu 76 obsahují také samotnou hru. Oproti tomu edice platinová, kterou Bethesda nabízí za 115 dolarů, tedy přibližně 2,5 tisíce korun, hru neobsahuje.

Vydání platinové edice je v plánu až na 14. prosince, tedy měsíc po uvedení Falloutu 76 na trh. Obsahovat bude průvodce hrou, kterého bude možné aktivovat už 14. listopadu a který má obsahovat kromě jiného interaktivní mapy a checklisty.

Součástí platinové edice budou potištěná zásuvka na všechny fyzické sběratelské předměty, očíslovaný artbook na kvalitním papíře, tři malé zápisníčky po 64 stranách s motivem Falloutu, stejně jako set s pohlednicemi a pivními tácky. Nechybí ani oboustranný plakát s mapou herního světa a tištěná verze průvodce od Prima Games s detailními tipy ke questům, craftingu a dalším prvkům hry.

Poněkud zvláštní je, že Platinum Edition pro Fallout 76 neobsahuje hru samotnou. Edice je tak zamýšlena spíše jako doplněk k některé z jiných edicí. A to zejména pro ty, kdo chtějí mít detailní návod a nějaké ty sběratelské předměty navíc.

Betatest Falloutu 76 začíná už 30. října, hra samotná pak vychází 14. listopadu 2018, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na