Přípravy filmu na motivy The Division pokročily. Natočí ho režisér Deadpoola 2

Herní vydavatel Ubisoft je znám tím, že rád připravuje filmové verze svých titulů. Po Prince of Persia a Assassin’s Creed se nyní dostala řada na Tom Clancy’s The Division, což je jedna z nejúspěšnějších her společnosti.

Už dříve byli potvrzeni představitelé hlavních rolí, kterými jsou Jake Gyllenhall a Jessica Chastain. Gyllenhall se přitom na filmu podílí také produkčně.

Filmový The Division měl už také svého režiséra. Nešlo zrovna o malé jméno – držitel Oscara Stephen Gaghan stál za takovými filmy jako Traffic nebo Syriana. Mezitím však Gaghan z blíže nespecifikovaných důvodů z projektu odstoupil.

Náhradu se nicméně podařilo najít rychle. Stal se jí David Leitch, který stojí například za Atomic Blonde, John Wick a právě dokončil také Deadpool 2. Teď se vrhne na spin-off Hobbs and Shaw a poté zřejmě konečně už na The Division. Natáčení tak zřejmě začne až v příštím roce a do kin by se film měl dostat v roce 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na