Na seriál o Zaklínačovi si počkáme nejméně do roku 2020. Zahrát by si v něm mohl Luke Skywalker

Foto: Zaklínač 3

Společnost Netflix připravuje seriál na motivy románové série o Zaklínačovi, kterou v proslulosti následně překonala stejnojmenná videohra. Producent seriálu Erik Barmack nyní potvrdil zprávy o tom, že dílo nebude odvysíláno před rokem 2020.

Důvodem jsou podle Barmacka stále probíhající práce na scénáři seriálu. Ten bude podle všeho značně složitý a tvůrci si chtějí být jistí, že fanoušky románů ani her nezklame. První verze podle všeho nebyla dostatečně kvalitní, a tak nyní dochází k přepracování scénáře.

Jakmile bude scénář hotový, začnou autoři hledat odpovídající obsazení pro jednotlivé role. Erik Barmack také potvrdil, že natáčení bude probíhat stylově v Polsku, tedy domovině Zaklínačova tvůrce Andrzeje Sapkowského, a také v dalších zemích střední a východní Evropy. Kdo ví, třeba se filmaři podívají i do České republiky.

Fanoušci už se dohadují o tom, kteří herci by se měli chopit hlavních rolí. Většina se shoduje na tom, že Geralta z Rivie by si měl zahrát Mads Mikkelsen a role Vesemira by se měl ujmout Mark Hamill, známý coby Luke Skywalker ze Star Wars.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Grammar Nutzi
Host
Grammar Nutzi

O Zaklínačovi? Když už tak o Zaklínači. Tohle prostě tluče do očí. Na seriál jsem dost zvědavý. Verze z roku 2002 stojí za zhlédnutí, i když je příšerně natočená. Přesto hraje Michał Żebrowski Geralta dost dobře.

Jenda
Host
Jenda