Alicia Vikander v roli Lary Croft neuspěla. Pro další film se hledá nová představitelka

Před pár týdny vstoupil do kin očekávaný snímek Tomb Raider v hlavní roli s novou představitelkou Lary Croft, Alicií Vikander. Příjmy z kinosálů však zůstaly za očekáváním a ani recenze se nenesou v kdovíjak pozitivním duchu. S odkazem na zdroje blízké filmovému studiu se tak začalo mluvit o tom, že Alicia Vikander jako Lara Croft končí. Pro plánovaná pokračování se hledá nová herečka.

Nový film vychází z restartu herní série, který bude trojdílný. Předpokládalo se, že na filmovém plátně se postupně rovněž dočkáme trilogie. Ohledně pokračování zatím žádné informace nejsou, a tak nelze vyloučit, že v dohledné době nevznikne.

Filmový Tomb Raider dosud celosvětově vydělal 213 milionů dolarů, což není žádná katastrofa, ale všichni očekávali o něco víc. Na film podobného kalibru by byla odpovídající půlmiliardová hranice, ke které už se Tomb Raider zřejmě nepřiblíží. Hlavně příjmy z amerických kin ve výši 44 milionů dolarů jsou velkým zklamáním.

Nedávno byl oficiálně oznámen závěrečný díl nové herní trilogie – Shadow of the Tomb Raider. Ten by měl vyjít 14. září 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

14
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pavel
Host
pavel

Jako sorry ale film lara croft měl skončit když angelina skončila už je to jen ždímárna na prachy jako rychle a zběsile. můj názor

Michal121
Host
Michal121

Jen idiota to může překvapit. Vicander s vizáží holčičky, prakticky bez prvků ženskosti, těžko může se svými 40 kily a 160 cm výšky a jedničkami (nemyslím známky ze školy:D) někoho vochcat. Zvlášt ne diváka v kině a už vůbec ne fandu Lary Croft. Spíš než, že neuspěla mě překvapuje demence studia, demence režiséra a hlavně demence producentů do tak rizikovýho projektu jít.

Teo Paseka
Host
Teo Paseka

Pane Michale121, je teď Vašemu EGU – když se vznáší nad všemi idioty a dementy – lépe? Ulevilo se Vám?

pavel
Host
pavel

je to přesně tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100% souhlas!!!

Václav Hess
Host
Václav Hess

Alicia Vikander jako Lara Croft, měla fungovat pouze na začátku série, takže její nahrazení není žádným překvapením a rozhodně za to nemůže, neúspěch filmu.

thorgal
Host
thorgal

Byla naprosto skvělá..mnohem lepší než nějaká Angelina Jolie.

Masquerade
Host
Masquerade

Mě od návštěvy kina a vůbec shlédnutí filmu odrazuje už jen ten prostej fakt že je to furt to samý dokola… Předělaná fantastická čtyřka, předělanej Spiderman, předělaná mumie. Veškerý ty filmy stojí za prd protože to postrádá originalitu. nikdo na to nechodí a všichni se tomu diví ale vesele v tom pokračují místo toho aby zkusili natočit něco co tu ještě nebylo…

lamos
Host
lamos

Alicia za neúspěch filmu nemůže, právě naopak. Ona ten film drží lehce nad průměrem… Nevím proč by zrovna ona měla v roli Lary končit… Spíše by si měli promluvit se scénáristou a režisérem.

Helena
Host
Helena

Naprosto souhlasím. Alicia se na roli Lary podle mě i vzhledově úplně hodí, když ji tedy srovnávám s Larou Croft z nového Tomb Raider. Herecký výkon byl skvělý a s tím, že dějová linka postrádala hlavu i patu ona opravdu nic nenadělá.

pavel
Host
pavel

jako sorry ale film lara croft měl skončit když angelina skončila už je to jen ždímárna na prachy jako rychle a zběsile. můj názor

Karlos
Host
Karlos

Výdělky amerických kin jdou u všech filmů k zemi. Jak se těmi výdělky tam někdo ještě může řídit, je s podivem. Lituji toho, že jsem premiéru propásl, protože jsem byl pracovně pryč, ale v dalším termínu si na novou Laru na 100% zajdu.

nikdo
Host
nikdo

jednim z hlavnich rysu Lary bylo bujny poprsi…to vylucuje A.V. bez ohledu na herecky vykon..pro me osobne nej Lara jednoznacne Angelina J.

Avari
Host
Avari

Až na to, že jde zpracování herního restartu, kde Lara vypadá jako normální holka a ne jako modelka s pětkama. A to A.V. splňuje. Pokud s ní máte problém, tak se vám tedy nemůže líbit ani nová hra.

thorgal
Host
thorgal

Angelina Jolie byl propadák.