Filmový Duke Nukem potvrzen. Neohroženého hrdinu si zahraje wrestler John Cena

Drsný akční hrdina Duke Nukem má ve hrách své nejlepší roky za sebou, přesto se však dočká filmového zpracování. Potvrdily se tak několik měsíců staré spekulace, a to včetně představitele hlavní hrdiny. Toho si zahraje známý wrestler John Cena.

Těžko koncipovat filmového Duke Nukema jinak než coby béčkový akční film. Blonďatý hrdina se v něm postaví invazi mimozemšťanů. Že tento formát může fungovat, ukázal už jiný wrestler, Dwayne “The Rock” Johnsson, který se postupně propracoval do pozice jednoho z nejlépe placených hollywoodských herců. John Cena by se jistě nezlobil, kdyby se mu podobný průlom podařil prostřednictvím Duke Nukema. Už dříve si zahrál ve snímku The Marine a letos se objeví v Bumblebee ze série Transformers.

Zajímavé je, že Duke Nukem vzniká v produkční společnosti Platinum Dunes, která patří právě režisérovi Transformers, Michaelu Bayovi. Filmaři aktuálně dopisují scénář filmu, který je koncipován jako akční komedie v podobném duchu jako Deadpool. Není ani divu, že obdrží rating R a bude tak přístupný pouze pro dospělé.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

No snad to nepodělají jak s tím Tomb raidrem celkem rád bych se podíval na filmovou verzi Duka která bude za něco stát

Screwface
Host
Screwface

Tak snad to klapne 🙂