Příští Assassin’s Creed ve feudálním Japonsku? Artworky to potvrzují

Na internetu se objevila trojice artworků od grafika pracujícího v montrealském studiu Ubisoftu. Zcela evidentně se týkají oblíbené série Assassin’s Creed a téměř jistě je můžeme zařadit do období feudálního Japonska.

To, že se dočkáme dalšího dílu série Assassin’s Creed, je prakticky jisté. Otázkou zůstává, do které historické etapy bude zasazen tentokrát. O atraktivním období feudálního Japonska se spekulovalo už před lety, ale Ubisoft tuto epochu dosud nikdy nevyužil. Dokonce jeho zástupci několikrát uvedli, že jim nepřijde příliš vhodná. Jenže to mohl být jen zastírací manévr – to samé totiž tvrdili o Egyptu – a hle, letos jsme se dočkali Assassin’s Creed: Origins (recenze). Navíc zajímavé historické epochy postupně ubývají, a pokud se tvůrci nechtějí vracet na stará místa, jednou to feudální Japonsko budou muset využít. Tak proč ne už v příštím díle?

Kdy nový Assassin’s Creed vyjde?

Zůstává však otázkou, kdy příští Assassin’s Creed vyjde. Assassin’s Creed: Origins vyšel poprvé až po dvou letech od předchozího dílu a recenzenti se vzácně shodli, že tato delší pauza sérii jen prospěla. Jenže pochopitelně znamenala výpadek prakticky jistých příjmů, protože Assassin’s Creed: Origins je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších sérií Ubisoftu. Ten se tak může pokusit najet zpět na model každoročního vydávání nového dílu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na