Resident Evil 8 oficiálně odhalen. Podívejte se na první trailer

Několik střípků informací o novém pokračování oblíbené horrorové série Resident Evil se objevilo díky nejrůznějším únikům již před několika týdny. Teprve nyní však veškeré domněnky a spekulace konečně dostávají konkrétnější kontury. Nový Resident Evil s podtitulem Village se totiž ukázal v rámci akce PlayStation 5 – The Future of Gaming.

Resident Evil 8: Village bude přímým pokračováním sedmého dílu, který je vnímán jako restart letité série. Opět se ujmeme role Ethana Winterse a stejně jako v sedmičce i zde budeme veškeré dění sledovat pěkně z pohledu první osoby.

Premiérový trailer potvrdil to, o čem si již nějaký čas štěbetali vrabci na střechách. Děj hry se přesune do Evropy a valná většina příběhu se podle všeho bude odehrávat v zasněžených lesích, které budou plné nestvůr, připomínajících svým vzhledem ze všeho nejvíce vlkodlaky. Ve hře se opět setkáme také s Chrisem Redfieldem, jednou z nejznámějších postav Resident Evil univerza a jak trailer napovídá, právě tato postava projde podle všeho velmi dramatickým vývojem.

Resident Evil 8: Village – Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na