Střílečka Ion Maiden mění název. Donutila ji k tomu skupina Iron Maiden

Přejmenování chystané retro střílečky Ion Maiden bylo na spadnutí poté, co slavná skupina Iron Maiden podala na autory žalobu za přílišnou podobnost jména a loga. Vývojářské studio 3D Realms nyní oznámilo, že akční titul vyjde pod názvem Ion Fury.

Tip na článek:  Ion Maiden bude ryzí retro střílečka. V rámci předběžného přístupu si jí můžete zahrát už teď

V Ion Fury se opět zhostíte Shelly Harrison, která byla hlavní hrdinkou kultovní akce Bombshell. Tentokrát se postavíte kyberarmádě kolem dr. Jaduse Heskela. Velkým lákadlem hry je především to, že se bude hrát jako nejslavnější tituly 3D Realms, včetně Duke Nukem 3D. Úrovně budete prozkoumávat ve 3D, ale nepřátelé jsou vyvedení jako 2D sprity.

Na první pohled jde o retro akci. Ostatně, Ion Fury je postavena na starém dobrém Build enginu, stejně jako Duke Nukem 3D. Ale nebojte, při starém zůstane jen grafika. Do hry se dostanou také moderní prvky jako automatické ukládání, vylepšený fyzikální systém a interakce s okolím.

Ion Fury má vyjít 15. srpna 2019 na PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na