The Division 2 se odehrává v rozvrácené Americe. A mimochodem, vypadá fantasticky, přesvědčte se sami

Společnost Ubisoft si pochopitelně nemohla nechat ujít příležitost pořádně představit celému hernímu světu na E3 2018 pokračování oblíbeného The Division. Na pódium vystoupil Julian Gerighty, kreativní ředitel The Division 2, a prohlásil, že se jeho tým hodně naučil z kontinuálního vývoje prvního dílu a všechny tyto znalosti se promítnou do dvojky od prvního dne.

The Division 2 se bude odehrávat ve zcela rozvrácených Spojených státech amerických, konkrétně pak hlavním městě Washingtonu D.C. Před sedmi měsíci byl po státě rozšířen virus na bankovkách, který sice sám sebe požral, ale spolu s tím zdevastoval jakoukoliv morálku, na níž Amerika do té doby stavěla. Země propukla v chaos, řádí v ní nejrůznější frakce a je na vás, agentech Divize, aby tomu učinili přítrž.

The Division 2 nabídne příběhovou kampaň, ve které si užijete spoustu dějových úkolů, ale tím celé dobrodružství pouze začíná. Tvůrci představili také endgame obsah v podobě raidů, do kterých se budete moct pouště ve skupinách hráčů.

Ubisoft bude The Division 2 opět poctivě podporovat a jen pro první rok má připravena DLC v podobě tří epizod, které přinesou vlastní nový příběh. Skvělou zprávou je, že veškeré přídavky budou k dispozici zdarma.

The Division 2 vyjde 15. března 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Division 2 – trailery

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na