Tragédie v USA. Chlapec zastřelil sestru v hádce o herní ovladač

Zdánlivě směšná hádka mezi sourozenci ve městě Monroe County v americkém státě Mississippi měla tragické vyústění. Devítiletý chlapec zastřelil ranou do týla svou třináctiletou sestru, když se s ní přetahoval o nespecifikovaný herní ovladač a ona mu ho nechtěla dát.

Děvče bylo okamžitě převezeno do nemocnice, svým zraněním však podlehlo. Další detaily případu, například, jak se chlapec dostal ke zbrani, nejsou aktuálně známy. Příslušný šerif médiím řekl, že je ještě příliš brzy na jakékoliv soudy, vzhledem k tomu, že všichni zúčastnění jsou nezletilí.

Je mu devět. Předpokládám, že to viděl v televizi nebo v nějaké hře. Nedokážu říct, zda věděl, co se stane. To nemohu zodpovědět. Vím pouze to, že jde o strašlivou tragédii. Je to pro nás všechny úplně nové. Ještě nikdy jsme nezažili, aby devítileté dítě zastřelilo jiné dítě,” uvedl šerif pro web Clarion Ledger.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na