Akce Fortnite Mobile dobývá svět. Ve 47 zemích světa se dostala na první místo nejstahovanějších aplikací v App Store

Foto: Epic Games/Fortnite Mobile

Úspěch online akce Fortnite pokračuje. Poté co tento titul v podobě své bezplatné Battle Royale verze dobyl PC a herní konzole, vzal si na mušku mobilní zařízení od Applu, tedy iPhone a iPad. Fortnite Mobile mohou všichni zájemci stahovat z App Store a podle všeho se tak děje v hojné míře. Hra má totiž hned po vydání neuvěřitelný úspěch.

Za kratičký čas se Fortnite Mobile podařilo dostat na první místo nejstahovanějších aplikací v App Store hned ve 47 zemích světa. Nutno poznamenat, že se neměří jen s ostatními mobilními hrami, ale všemi aplikacemi včetně například Facebooku, Whatsappu a dalších. Ty porazil i na nejdůležitějších trzích jako jsou Spojené státy americké, Německo nebo Kanada. V deseti dalších zemích skončil Fortnite Mobile na druhém až pátém místě. Do Top 10 se dostal celkem v 58 zemích.

Zatím pouze pro iOS. Verze pro Android později

Aplikace je jistě tak oblíbená proto, že je k dispozici zdarma. Ale Fortnite Battle Royale: Mobile má i další výhody. Především podporuje takzvanou “crossplay” funkci, tedy možnost hrát spolu s hráči na jiných platformách. Ostatně, mobilní verze je plnohodnotným portem a nabízí přesně ten samý obsah a možnosti jako PC verze.

Majitelé mobilních zařízení s operačním systémem Android si na Fortnite Mobile musí ještě chvíli počkat. Hra zatím podporuje pouze operační systém iOS. Verze pro Android by však podle Epic Games měla vyjít v příštích měsících.

Fortnite Battle Royale: Mobile – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na