V atraktivní diablovce Wolcen budete mimo jiné stavět vlastní město

V podobě Wolcen: Lords of Mayhem vychází tento týden po dlouhé době opravdu atraktivní nové akční RPG. Ostatně, na základě předběžného přístupu tvrdí hráči, kteří ho vyzkoušeli, že jde o počin, jenž není radno podceňovat. Autoři nyní prozradili trochu více detailů o endgame, který je pro každou diablovku tak důležitý.

Poté, co dohrajete první tři akty příběhové kampaně Wolcen: Lords of Mayhem, dostanete přístup k takzvanému endgame obsahu. Zde můžete přijímat mise, takzvané projekty, které vám umožní zřizovat různé stavby ve městě Stormfall.

Pro úspěšné zvládnutí projektů je třeba čistit náhodně generované dungeony, které vás odmění právě surovinami nutnými pro stavbu budov. Systém dungeonů přitom trochu připomíná mapu Atlas z Path of Exile. Bude totiž možné dungeony hrát bez anebo s modifikacemi, jež z nich učiní větší výzvu. Čím více modifikací, tím rychleji završíte projekt – kromě toho čeká v těžších dungeonech pochopitelně zajímavější loot.

Budovy ve městě přitom nemají být samoúčelné, ale obdržíte za ne různé odměny, jako například pozice v bance, talentové body, komponenty nebo barviva. Zpřístupní vám ale také nové funkce. Pokud postavíte manufakturu transmutace, budete v budoucnu moct přeměňovat předměty v jiné.

Mimochodem: jakmile dokončíte příběh, můžete se do endgame vrhnout i se všemi nově vytvořenými postavami. Další dohrání příběhu tak není třeba.

Wolcen: Lords of Mayhem vychází 13. února 2020, a to na PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na