Video z budovatelské strategie Jurassic World Evolution. Takhle to celé začne

Co přesně budete dělat v chystané budovatelské strategii Jurassic World Evolution? Tuto otázku tvůrci zodpovídají v novém vývojářském deníčku, který zahrnuje také řadu scén přímo z hraní.

Tvůrci vám představí výchozí situaci na samotném začátku, kdy se můžete rozhodnout pro jednoho ze zaměstnavatelů. Start je poměrně skromný, ale brzy už se podíváte do samotného parku, ať už autem nebo helikoptérou.

V jádru je Jurassic World Evolution jednoznačně manažerskou hrou, a tak v popředí vašeho zájmu bude budování a udržování parku v co nejlepší formě. Ve videu se můžete podívat, jak přesně to probíhá. Opět je také zmíněno, že navštívíte celkem pět ostrovů, na kterých budete parky zřizovat. Abyste si zpřístupnili nový ostrov, musíte na tom stávajícím dosáhnout potřebného ratingu. Kromě kampaně si budete moct zahrát také volnou hru (sandbox) na ostrově Isla Nublar.

Video ukazuje také několik příkladových scén počasí, mimo jiné také tornádo. Během takových bouří se pochopitelně dostanou ven dinosauři, kteří pak představují ohrožení pro návštěvníky parku.

Jurassic World Evolution – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na