Kingdom Come: Deliverance se dočká v průběhu roku čtyř příběhových rozšíření. Chystá se i bezplatný obsah

Kingdom Come: Deliverance už dnes platí oficiálně za úspěšný titul, a tak je jen logické, že se vývojářské studio Warhorse chce na oblibě hry ještě trochu svézt a zároveň potěšit hráče, kteří už prošli herním světem křížem krážem a rádi by si dali nějaký ten nášup.

Autoři se rozhodli oznámit všechna čtyři větší příběhová rozšíření naráz. Jmenují se From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards a A Woman’s Lot. První tři jmenované by měly vyjít ještě letos a čtvrtý potom na začátku příštího roku.

Warhorse bude prvním z přídavků – From the Ashes – prezentovat na červnovém veletrhu E3, a to spolu s hardcore módem, který na rozdíl od příběhových rozšíření představuje bezplatný přídavek. Zdarma by mělo být k dispozici také DLC Tournament!, které autoři slibovali už v rámci kampaně na Kickstarteru. Výhledově, a sice pro příští rok, potom Warhorse počítá také s podporou fanouškovských modifikací.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na