House Flipper je nečekaným hitem na Steamu. Tato simulace renovace domu hráče doslova fascinuje

Jakoby se ukazovalo, že určitá část hráčů už má dost všech těch Battle Royale her, které aktuálně vycházejí nejen na Steamu. Zároveň se potvrzuje, že někdy je lepší jít proti veškerým trendům a přijít s něčím originálním, co tu ještě není, jakkoliv to na začátku může vypadat banálně.

Přesně to ukazuje nezávislá hra House Flipper. V té se nestřílí, hráči se nesdružují v týmech, tady jde o jediné – zrenovovat dům. Herní princip zní možná až příliš jednoduše: koupíte si zdevastovaný barák, investujete peníze do nejrůznějších renovačních a rekonstrukčních prací a následně zvelebený dům prodáte se ziskem, abyste si naplnili konto.

Na Steamu je House Flipper aktuálně jedním z největších hitů. Současně ho hraje kolem 7000 hráčů, což je číslo, o kterém si mnohem větší tituly mohou nechat jen zdát. Hodnocení hráčů jsou přitom také veskrze pozitivní, byť se sem tam objeví nějaký ten bug, který autoři ještě musí odstranit. Přesto jsou hráči nadšení a takřka svorně mluví o tom, že je House Flipper jakýmsi zvláštním způsobem fascinuje.

House Flipper vyšel 17. května a aktuálně stojí 15 euro, tedy asi 430 Kč.

House Flipper – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na