Vychází akční RPG The Swords of Ditto. Připomíná starou dobrou Zeldu, přesvědčte se v traileru

The Swords of Ditto je akčním RPG od nezávislého vývojářského studia One Bit Beyond. Hra svým vizuálním zpracováním, ale i herním zaměřením připomíná starší díly legendární Zeldy. Její kreslená grafika působí opravdu kouzelně.

Jak už to tak v podobných hrách bývá, budete muset svět zachránit od zlé čarodějnice jménem Mormo. Dostanete pět herních dní, abyste se buď sami nebo s kamarádem (online či vedle sebe na gauči) připravili na tuhý boj s ježibabou. Za účelem tohoto tréninku se budete pohybovat v náhodně generovaných lokalitách, kde se střetnete s mnoha monstry, vylepšíte si postavu na maximum a posbíráte slušnou výbavičku v četných dungeonech.

Průměrné dohrání The Swords of Ditto zabere pouhé dvě hodiny, což se zdá být jako hodně krátký herní čas, ale je tomu tak schválně. Tato doba je koncipovaná jako ucelená partie, kterou si můžete střihnout s parťákem ve volné chvíli. Hra je přitom koncipována tak, že jí budete chtít hrát znovu a znovu. Autoři slibují pro každý průběh jedinečné dobrodružství.

The Swords of Ditto vychází 24. dubna 2018, a to na PC a Playstation 4.

The Swords of Ditto – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na