Vychází Wolfenstein: Youngblood. Hráči jsou zklamaní

Wolfenstein: Youngblood je zbrusu novým kooperativním dobrodružstvím postaveným na spolupráci ověnčeného studia MachineGames, které stvořilo uznávaný titul Wolfenstein II: The New Colossus, a týmu z Arkane Studios® Lyon. Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

Paříž roku 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století.

Hra Wolfenstein: Youngblood vychází dnes 26. 7. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Samotní hráči příliš spokojení nejsou. Na Steamu je aktuálně přibližně 600 hodnocení a průměrná známka se pohybuje kolem 55 %. Podobně se naštvané ohlasy množí také na serveru Metacritic. Odborné recenze jsou o ně smířlivější a hodnotí titul kolem 75 %.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 10 Prumer: 2.4]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiří
Host
Jiří

Dostal jsem to ke grafice, jednak RT přijde až později, takže není moc chuť si to zahrát, co mě totálně odradilo je, že je tam mandatory coop. Takovou hru bych si vůbec nekoupil. Vědět, to tak ten klíč k té hře střelím.

Ten šedý
Host
Ten šedý

A co nintendo switch? Na tu konzoli to taktéž vyšlo =DDD