Kdo to je? Po 12 letech objevili v Resident Evil 4 tajemnou postavu

V dobách internetu a přibližně patnácti bilionů hodin viteomateriálu, které se každý den objevují na portálech jako Youtube nebo Twitch, je pro vývojáře stále těžší do her vkládat různá překvapení a narážky, v branži známé jako Eastereggs, aniž by o nich do pěti minut věděli úplně všichni. Někdy se ale vtípek podaří schovat tak dobře, že na něj někdo přijde třeba až po dvanácti letech.

Přesně to se stalo v případě hororového Resident Evilu 4, ve které se objevila mužská postava, která na první pohled nezapadá do herního děje. Pouhým okem, a to ani s aktivovaným dalekohledem, není možné siluetu téměř spatřit. Teprve když si jeden z hráčů Slippy Slides pomohl externími nástroji jako je volně pohyblivá kamera, mohl se na tajemnou bytost podívat blíže.

Stalo se to omylem?

To, co našel, je podle všeho 2D textura člověka, který je velmi decentně oblečen v zelené zimní bundě. Není jasné, zda se takto ve hře rozhodl zvěčnit některý z vývojářů nebo si naopak z někoho udělal legraci. Vyloučeno není ani to, že se fotka do hry dostala úplně omylem. Jedno je ale jisté: schovaná byla dobře.

Video – tajemná postava v Resident Evil 4

 

 

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na