Akce Hunt: Showdown vypadá skvěle. Přesvědčit se můžete na záběrech z hraní

Málokdo to řekne takto naplno, ale Hunt: Showdown je možná poslední šancí německé společnosti Crytek, jak se udržet na herní scéně. Toto finančními problémy dlouhodobě sužované studio tak do hry vkládá veškerý svůj talent a zatím to vypadá nadějně.

Právě probíhá uzavřený alfatest, přičemž dojmy hráčů jsou ponejvíce pozitivní. Obrázek si ostatně můžete udělat sami z dvaceti minut záběrů přímo z hraní, ze kterých dobře pochopíte jednak to, jak Hunt: Showdown vypadá (opravdu dobře), ale také to, jak se hraje.

Hunt: Showdown je postaven na zajímavém nápadu, který ho odlišuje od ostatních multiplayerových akcí. Do akce se současně vydává několik dvoučlenných týmů lovců, kteří se snaží dostat na kobylku určitému monstru. Jakmile se to podaří, obrátí se týmy proti sobě. Hra tak vtipně kombinuje PvE a PvP elementy přímo v jedné partii.

Hunt: Showdown by měl letos vyjít v předběžném přístupu, ve kterém bude postupně laděn a rozšiřován na finální verzi. Té se však dočkáme nejspíše až příští rok.

Hunt: Showdown – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Nedostatek peněz ? když se vydavají stale ty same hry střílečky a zase střílečky dost nuda.Přitom na trhu her je stále jedno místo,do kterého si nikdo pořádně nepustil.A to strategie v námořních bitvách od 2sv.války po dnešní lodě to na herním světě schází jako strategie.Dodat tomu ještě lepší grafiku jak má třeba world of war ships a za takovou strategii bych dal i 50 eur.Bohužel nic takového a velkého neexistuje smutný.