Akce World War 3 je slibnou konkurencí pro Battlefield. Podívejte se na nové obrázky

Polské vývojářské studio Farm 51 pracuje na velmi ambiciózní online akci World War 3, která se koncepčně velmi podobá sérii Battlefield. Nyní tvůrci odhalili sérii nových screenshotů ze hry.

World War 3 se odehrává v blízké budoucnosti, kdy, jak už napovídá název hry, vypukne třetí světová válka. Tu ve hře zažijete v kulisách trojice měst, a sice Moskvy, Berlína a Varšavy. Hlavním módem hry je Warzone, ve kterém budete mna rozlehlé mapě zabírat jednotlivé body a k tomu využijete nejen příruční zbraně, ale také nejrůznější stroje jako tanky nebo drony.

Druhým herním módem World War 3 je Recon, který se pro změnu orientuje na oblíbený žánr Battle Royale her. V malých týmech zde budete bojovat o přežití.

Vývojáři oznámili, že budou svůj titul prezentovat v hratelné podobě na letošním veletrhu Gamescom, který se koná od 21. do 25. srpna. Na podzim by hra měla vstoupit do přeběžného přístupu a vydání hotového titulu je plánováno na příští rok.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na