V akci Borderlands 3 se nejspíš objeví plamenomet od Elona Muska

Přestože zatím nedošlo k oficiálnímu oznámení vývoje Borderlands 3, proběhlo už několik nepřímých náznaků, které tuto akci de facto potvrzují. Ostatně i o uplynulém víkendu se šéf vývojářského studia Gearbox, Randy Pitchford, rozhovořil o “dalším Borderlands”. V otevřené diskuzi mezi ním a vynálezcem Elonem Muskem na Twitteru šlo o skutečně zajímavou zbraň, která by se v Borderlands 3 měla objevit.

Jedním z aktuálních projektů, dalo by se říct tak trochu vedlejších, Elona Muska je totiž plamenomet pro domácí použití. Na něm zakladatel PayPalu nebo Tesly pracuje ve své nové společnosti The Boring Company. Jak je u Muska dobrým zvykem, plamenomet už si můžete předobjednat – vyjde vás na přibližně 500 dolarů, tedy nějakých deset tisíc korun.

Muskův plamenomet Pitchforda zjevně zaujal, a tak mu na Twitteru napsal, že ho chce do Borderlands 3 a zda by pro něj sám tvůrce nechtěl vytvořit popisek. Ten souhlasil, a tak je zjevně ruka v rukávě.

Plamenomet Elona Muska

https://www.instagram.com/p/BeeYW0NA1HU/?taken-by=elonmusk

Konverzace mezi Muskem a Pitchfordem

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na