Alien: Blackout prozrazen. 20th Century Fox si zaregistrovala ochrannou známku na novou hru podle Vetřelce

Mediální gigant 20th Century Fox si před nedávnem zajistil práva na značku Alien: Blackout. Vyplývá to z databáze WIPO, což je světová organizace pro duševní vlastnictví. Coby klasifikace byl u značky zadán “herní software”.

Dosud 20th Century Fox neodhalilo nic bližšího, ale množí se zvěsti, že se více dozvíme v rámci předávání herních cen Game Awards 2018, které proběhne 7. prosince.

Například teasovací obrázek na Game Awards obsahuje sdělení “Worlds will change” v retro stylu, které silně odkazuje na Weyland-Yutani Corporation z filmové ságy Vetřelec.

Další náznak poskytl slavný herní vývojář Hideo Kojima, když navštívil kanceláře 20th Century Fox. Zde se vyfotil s rekvizitami z Vetřelce a fotky umístil na svůj Twitter. Oficiální účet Game Awards potom na tento tweet zareagoval připojením příspěvku s “World will change”.

A propos Twitter – zde už od září tohoto roku existují účty AlienBlackout a alien_blackout. Vše tedy nasvědčuje brzkému odhalení, které potěší hrající fanoušky Vetřelce.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Alien: Blackout prozrazen. 20th Century Fox si zaregistrovala ochrannou známku na novou hru podle Vetřelce"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mgr. Tomáš Bouzek
Host

Konečně,už je to dlouhá doba, co jsem doporučoval Alien: Isolation (8.5.2006) pro Creative Assembly. Aliens: Colonial Marines bohužel nedopadlo, tak snad hra na téma filmu Aliens uspěje lépe. Možnost kooperovat s kolegy při likvidaci vetřelců se snad bude líbit.

TOPlist