Alien: Blackout prozrazen. 20th Century Fox si zaregistrovala ochrannou známku na novou hru podle Vetřelce

Mediální gigant 20th Century Fox si před nedávnem zajistil práva na značku Alien: Blackout. Vyplývá to z databáze WIPO, což je světová organizace pro duševní vlastnictví. Coby klasifikace byl u značky zadán “herní software”.

Dosud 20th Century Fox neodhalilo nic bližšího, ale množí se zvěsti, že se více dozvíme v rámci předávání herních cen Game Awards 2018, které proběhne 7. prosince.

Například teasovací obrázek na Game Awards obsahuje sdělení “Worlds will change” v retro stylu, které silně odkazuje na Weyland-Yutani Corporation z filmové ságy Vetřelec.

Další náznak poskytl slavný herní vývojář Hideo Kojima, když navštívil kanceláře 20th Century Fox. Zde se vyfotil s rekvizitami z Vetřelce a fotky umístil na svůj Twitter. Oficiální účet Game Awards potom na tento tweet zareagoval připojením příspěvku s “World will change”.

A propos Twitter – zde už od září tohoto roku existují účty AlienBlackout a alien_blackout. Vše tedy nasvědčuje brzkému odhalení, které potěší hrající fanoušky Vetřelce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mgr. Tomáš Bouzek
Host
Mgr. Tomáš Bouzek

Konečně,už je to dlouhá doba, co jsem doporučoval Alien: Isolation (8.5.2006) pro Creative Assembly. Aliens: Colonial Marines bohužel nedopadlo, tak snad hra na téma filmu Aliens uspěje lépe. Možnost kooperovat s kolegy při likvidaci vetřelců se snad bude líbit.