Alternativní meziválečná strategie Iron Harvest v novém videu. Tvůrci žádají fanoušky o finanční podporu

Iron Harvest je velmi zajímavou chystanou strategií, která se odehrává v alternativní historii mezi dvěma světovými válkami. Pohrává si s myšlenkou, že historický vývoj po první světové válce probíhal poněkud odlišně, než jak tomu ve skutečnosti bylo.

Na scéně se etablují tři silné tábory. Prvním z nich je Saské císařství, které je po německém vzoru vyspělé a bohaté, dále Rusviet, který sází především na sílu množství, a nakonec Republika Polania, která je ze své podstaty zemědělská a rozlehlá.

Vedle alternativní historie je dalším velkým příslibem Iron Harvestu jedinečná technologie kráčejících strojů, které připomínají primitivní mechy. Právě o ně se armády opírají. Ale nejen o ně – k dispozici budete mít také speciální hrdiny s jedinečnými vlastnostmi. Ostatně, tvůrci se neinspirovali jen u Command and Conquer, ale také ve Warcraftu 3.

Vývojářské studio King Art Games se rozhodlo požádat o finanční pomoc fanoušky. Proto zítra startuje na Kickstarteru kampaň, v rámci které bude možné na vývoj Iron Harvest přispět. Posoudit, zda za to hra stojí, můžete na základě přiložených záběrů z hraní. Za přečtení stojí také naše velké preview.

Iron Harvest – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na