Ambiciózní akce Wild West Online v předběžném přístupu

První alfaverze Wild West Online se u hráčů nesetkala s kdovíjakým úspěchem, a proto se vývojářský tým rozhodl druhou fázi odložit, dokud nebude hotový nový obsah. Mezitím však titul vstoupil do fáze předběžného přístupu, kde mohou všichni zájemci ochutnat, jaké dobrodružství tato hra ve svém velkém světě nabízí.

Verze předběžného přístupu Wild West Online toho hráčům umožňuje docela dost. Nechybějí úkoly, hledání pokladů, rýžování zlata, ale ani souboje hráčů s hráči. Můžete také vylepšovat svou postavu, a to tím, že odemykáte nové schopnosti a nacházíte lepší výzbroj.

Autoři Wild West Online na hře dál pilně pracují a chystají se postupně rozšiřovat obsahovou nabídku, stejně jako zlepšovat zážitek z hraní. Ani současná rozloha herního světa ještě není konečná. Oficiální datum vydání je stále stanoveno na konec roku, je ale velkou otázkou, zda to tvůrci skutečně stihnou.

Wild West Online – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na