Assassin’s Creed: Origins v parádním videu ze starého Egypta

Nejnovější díl ságy Assassin’s Creed s podtitulem Origins už se chystá na startovní čáru. K této příležitosti si autoři připravili startovací trailer, kterým chtějí ještě o fous vyšponovat hráčská očekávání, jakkoliv jsou tato už beztak napnutá k prasknutí.

Assassin’s Creed: Origins hráče zavede do roku 49 před Kristem, do doby, ve které budete moct poznat jak Kleopatru, tak slavného Julia Caesara. Vžijete se do role hlavního hrdiny Bayeka, se kterým stanete u samotných základů řádů asasínů, jehož představiteli byli později i hlavní postavy z předchozích dílů série jako Altair a Ezio Auditore Da Firenze. V Origins však poprvé vaším úhlavním nepřítelem nebude řád Templářů, nýbrž jiné společenstvo, a to Řád nejstarších.

Assassin’s Creed: Origins vychází 27. října na PC, Playstation 4 a Xbox One po dvouleté pauze, kterou si mírně unavená série střihla poprvé v historii a podle všeho jí velmi prospěla.

Assassin’s Creed: Origins – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na