Assassin’s Creed: Unity zdarma vzbudilo obrovský zájem hráčů. Ubisoft musel navýšit kapacitu serverů

Francouzská společnost Ubisoft se k renovaci katedrály Notre Dame rozhodla přispět nejen částkou ve výši půlmilionu euro, ale také tím, že zdarma uvolnila ke stažení svou hru Assassin’s Creed: Unity, ve které je slavná katedrála k vidění a kde ji také můžete do hloubky prozkoumávat.

Společnost však evidentně nepočítala s takovým zájmem hráčů. Ti totiž stahují Assassin’s Creed: Unity ve velkém a přihlašují se na jeho servery. Ubisoft je tak musel krátce stáhnout ze sítě a navýšit jejich kapacitu, aby zvládl obrovský nápor hráčů.

Důvodů zájmu je pochopitelně více. Kromě toho, že část hráčů skutečně chce nahlédnout do útrob katedrály Notre Dame, je tu také druhý zajímavý faktor. V době svého vydání totiž Assassin’s Creed: Unity čelil značné vlně kritiky za nejrůznější nedokonolasti. Z toho důvodu šlo o jeden z nejhůře prodávaných dílů série. Po čase se však většinu chyb podařilo vychytat, což už ale nevedlo ke zvýšení prodejů. Hráči, kteří si hru tenkrát v roce 2014 nekoupili, tak mají nyní jedinečnou šanci si ji užít zdarma.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 8 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Atytaky
Host
Atytaky

Aktivoval stáhl spustil vypnul smazal. Ty 2h života mi nikdo nevrátí 🙂. Myslel jsem že mám poškozený mozek ale byla to kvalita zvuku co mi způsobila krvácení z uší. Nedalo se to poslouchat. Nevím kdo pracoval na zvuku ve hře ale tu výplatu by měl vrátit.

Oldis
Host
Oldis

Jj vcera se mi Division2 zapinaly minimalne 5 minut :DDD ale bylo mi jasne proc … 😀

Matyas
Host
Matyas

A co my ps4 hráči? Zase se na nás vyserou?