Ubisoft rozdává Assassin’s Creed: Unity. Navštivte zničený Notre Dame alespoň virtuálně

V posledních dnech jsou média plná katastrofy, která postihla pařížskou katedrálu Notre Dame. Nevyhýbá se to ani médiím herního průmyslu, která poněkud nesmyslně informují o tom, že titul Assassin’s Creed: Unity pomůže památkářům s rekonstrukčními pracemi, protože si autoři hry dali svého času velkou práci s tím, aby ve virtuálního prostoru stavbu co nejvěrněji vyobrazili.

Nic takového se pravděpodobně nestane. Restaurátoři mají dost vlastních materiálů na to, aby se s věcí vypořádali. Společnost Ubisoft, která Assassin’s Creed: Unity vydala, je původem francouzská a jako taková se rozhodla přispět částkou ve výši 500 000 eur na renovaci Notre Dame. Je to jistě chvályhodný akt, v porovnání se stamilionovými dary jiných francouzských koncernů je to ale spíše menší částka.

Samotné hráče pak potěší spíše druhá zpráva. Ubisoft se rozhodl na týden uvolnit PC verzi Assassin’s Creed: Unity pro bezplatné stažení (na platformě UPlay). Tento nejslabší díl oblíbené série tak získává nový rozměr a novou úlohu. Vzhledem k tomu, že katedrála je ve hře zpracována skutečně pěkně, může posloužit i k jejímu virtuálnímu průzkumu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3.5]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Shorty
Host
Shorty

Je to od nich moc hezke gesto, ubisoft mam rad, dela dost dobre hry, hlavne singleplayer mam nejradeji.

Spiny
Host
Spiny

Já dám redaktorovi, že nejslabší díl. Pravdou je, že hned po vidání měla hra dost bugů, ale ty dokázali vývojáři za měsíc opravit. Po grafické i příběhové stránce je to jeden z nej dílu série AC. Francouzskou revoluci zpracovali fakt pěkně.

Calch
Host
Calch

Inu inu, kdyz se človek zamyslí nad otázkou který díl AC byl vlastně nejslabší ze všech, vytanou mu na mysli 2 tituly. Unity a Syndicate. Pomineme veškeré funkční problémy jako bugy. Příběhově a strukturou je Unity jednoznacně nejslabší. Příběh přitom přímo nabádal k tomu aby byl úžasný, ale problém je v tom že hlavní hrdina místo aby byl středem revoluce, je jen jakýsi spektátor který vše pozoruje z menší či větsí dálky.

Jimbeam
Host
Jimbeam

Konzolisti zase utrou xD

SPY
Host
SPY

Díky za info, ikdyž UPlay používám téměř každý den (Division 2), tak jsem tam tohle úplně přehledl