GTA 6 už je na cestě. Objevilo se v životopise zaměstnance Rockstaru

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, kdy a zda vůbec se můžeme těšit na Grand Theft Auto 6. Tyto řeči ještě zesílily poté, co vývojářské studio Rockstar Games dokončilo nesmírně úspěšnou westernovou akci Red Dead Redemption 2, a teď se čeká, co oznámí dalšího.

Je velmi pravděpodobné, že se na GTA 6 pracuje, protože pátý díl se stal komerčně nejúspěšnější hrou všech dob a takové značky se v dnešní době nenechávají ležet ladem. Čas od času se přitom objevují velmi slibné náznaky. Jako například nyní, kdy si grafik Bibin Michael do svého životopisu poněkud neprozřetelně napsal právě Grand Theft Auto VI.

Od prosince 2017 do dubna 2018 měl v roli “junior vehicle artist” pracovat na vozidlech právě pro GTA 6. Vzhledem k tomu, že se jeho jméno objevilo i na “děkovací obrazovce” Red Dead Redemption 2, je jasné, že s Rockstar Games má skutečně co do činění.

Tip na článek:  Zopakovat úspěch GTA 5 je nemyslitelné, tvrdí analytik. Hra měla neopakovatelné podmínky

Tento důležitý detail z Michaelova životopisu záhy zmizel, protože nebohý grafik si zřejmě neuvědomil, že podepsal smlouvu o mlčenlivosti, která zahrnuje i podobné zmínky. Aktuálně to tak vypadá, že se na GTA VI už několik let pracuje a že by hra dokonce mohla být jedním z prvních blockbusterů, které vyjdou pro příští generaci konzolí, jež by na trh měla začít vstupovat příští rok.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 18 Prumer: 4.4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na