Princ Harry vytáhl do boje proti Fortnite. Hra by podle něj měla být zakázána

Foto: Epic Games/Fortnite Mobile

Mohlo by se zdát, že princové William a Harry patří mezi nejpokrokovější členy britské královské rodiny. Ostatně, byl to právě Harry, který proslul volnomyšlenkářským životem bohéma, který byl nemálokrát načapán při činnostech, které nebyly zrovna královské.

Jak se ale zdá, nyní se snaží sekat dobrotu a odnesla to hned nejoblíbenější hra současnosti – Fortnite. Podle prince Harryho je cílem této hry vytvořit závislost, což je špatné zejména proto, že děti pak před obrazovkou sedí příliš dlouho a nemají čas na jiné zájmy. Jde dokonce tak daleko, že by hru zakázal. Samotní rodiče totiž nic moc nezmůžou.

Harry prý komunikoval s různými odborníky na zdraví, kteří mu potvrdili negativní efekty podobně návykových her a sociálních sítí. Fortnite je podle něj časovanou bombou, která může způsobit nedozírné škody. Zároveň pozoruje globální epidemii týkající se psychického zdraví mladých lidí.

Tip na článek:  Čtrnáctiletý hráč podváděl ve Fortnite. Před soudem ho hájí matka

Inu, Epic Games mají v podobě člena královské rodiny skutečně silného nepřítele, který sice nemá reálný vliv, ovšem svými názory může leccos uvést do pohybu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 15 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny
Host
Johny

Z čiré zášti vůči Epicu se zde přiznám,že Princ Harry je mu u prdelky a ještě víc hra Fortnite .Ale pokud se mu povede cokoliv,co hru trochu oslabí a tím i Epic ,tak palec hore 😀 HAHA.

Erhar
Host
Erhar

Princ Harry je největší krypl na světě nikdo nebude zakazovat Fortnite .p.s. je to idiot

Adam Housírek
Host
Adam Housírek

Děkuji princi Harrymu a doufám že se mu podaří neco udelat o hře fortnite. Jsem sice taky hráč ale vím kdy je dost narozdil od mého bratra, který u Fortnitu vydrží i celé hodiny. Jsem rozhodně proti Fortnitu, protože kazí dnešní mládež.

Erhar
Host
Erhar

Jsi blb

Adam Housírek
Host
Adam Housírek

Ne to jenom ty jsi malý dítě, kterému se líbí kopie jiných větších battleroyale titulů akorát že je v dětské grafice.

Kaktusvkvetinaci
Host
Kaktusvkvetinaci

Ať se princ stará o svůj bordel v Británii a ne*ere se do videoher… To jak dlouho dítě hraje videohry je přímo úměrné míře zájmu rodičů o výchovu. A ti píšu jako někdo kdo Fortnite hrál v životě ani ne hodinu…

Adam Housírek
Host
Adam Housírek

Jsem taky hráč a u počítače taky sedím dost hodin denně, ale vím kdy je dost, což se nedá říct o mém bratru, který právě hraje fortnite.

Gord
Host
Gord

Pane Kaktus, kolik jste vychoval dětí, jestli se můžu zeptat?