Atomic Heart v rozsáhlém seznamovacím traileru

Foto: Focus

Vývojáři si pro nás připravili osmi minutovou ukázku ze hry sestavenou převážně z gameplay videí. V té nás dokonale seznámí se hrou a všemi možnostmi na které se můžeme těšit. Musím uznat, že před shlédnutí videa jsem ke hře přistupoval chladně, ale nyní se těším více a více.

Atomic Heart je akční RPG odehrávající se v šílené utopii alternativního světa po druhé světové válce. Trailer hráče zavede do srdce filmové střílečky, která září nejen bojem, ale také příběhem, dechberoucími scenériemi, barvitými postavami a pokročilými mechanismy.

Herní doba by měla zabrat více jak 25 hodin čistého hraní. Kromě nepřátelským robotům se hlavnímu hrdinovi postaví i mutanti a k jejich poražení bude moci využívat neskutečný arzenál zbraní, který je možný modifikovat a vylepšovat.

Kromě toho bude disponovat nadpřirozenými schopnostmi díky pokročilé umělé inteligenci zabudované v jeho rukavici. Atomic Heart, které vyvíjí Mundfish a vydává Focus Entertainment, dorazí 21. února 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a digitálně na PC

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na