Bethesda mírní emoce. Chystané sci-fi RPG Starfield nebude online hrou jako Fallout 76, ale nabídne čistě singleplayerový zážitek

Foto: Bethesda

Poté, co společnost Bethesda oznámila, že chystaný Fallout 76 bude online hrou, začali se mnozí hráči obávat toho, že se tato firma vzdává svého zaměření na singleplayerové tituly se silným příběhem. Tak tomu ale podle všeho není. Před pár dny oznámené vesmírné RPG Starfield bude opět klasickým singleplayerovým zážitkem.

Potvrdil to šéf Bethesdy, Todd Howard, který dodal, že Starfield sice možná bude obsahovat nějaké multiplayerové aspekty jako například propojení prostřednictvím sociálních sítí, ale v jádru zůstane hrou pro jednoho hráče. Prostředí by mělo být laděno jako klasické sci-fi ve stylu Mass Effectu, nikoliv tedy postapokalypticky jako Fallout.

Starfield už je hratelný

Starfield je první novou značkou interního herního studia Bethesdy po 25 letech. Ještě nějakou dobu si na něj ale počkáme, protože míří na příští generaci konzolí. To je samozřejmě poněkud vágní, protože ta se může objevit už příští rok, ale také až v roce 2020. Todd Howard každopádně překvapil tvrzením, že Starfield už existuje v hratelné verzi. Dodal také, že jakmile se objeví další informace o hře, nebude už k vydání příliš daleko.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na