Bethesda oznámila The Elder Scrolls 6. Pokračování Skyrimu bude, ale nečekejte ho příliš brzy

Dříve nebo později musely společnosti Bethesda dojít platformy, na které by ještě mohla portovat svůj mnoho let starý Skyrim. Z toho už se stal mem a legraci si z toho dělá sama Bethesda. Skoro to vypadalo, že další díl série The Elder Scrolls nevyjde.

Ale nakonec jsme se přeci jen dočkali. Šéf Bethesdy v rámci její konference na E3 2018 vystoupil na pódium a oznámil po sedmi letech nový díl The Elder Scrolls.

Bohužel to vypadá, že vývoj The Elder Scrolls 6 není zrovna v pokročilém stádiu, a tak tvůrci ze hry v podstatě nic moc neukázali. Prezentovali jen krátký trailer a žádné záběry z hraní.

Kde se bude TES VI odehrávat?

Proto vycházíme z toho, že vydání v roce 2019 je spíše nepravděpodobné, protože projekt to bude jistě velmi rozsáhlý a z hlediska velikosti světa tvůrci budou chtít překonat Skyrim. Pravděpodobněji se tak jeví roky 2020 nebo 2021.

Bethesda dokonce ani neprozradila, kde se bude The Elder Scrolls 6 odehrávat. Podle prezentovaného prostředí usuzují někteří fanoušci na High Rock, což je oblast známá už z The Elder Scrolls 1: Arena a The Elder Scrolls 2: Daggerfall.

The Elder Scrolls VI – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
sukovf
Host
sukovf

Jen vidím ten absurdně nesmyslný terén a hloupě umístění hrad, a hned se i chce zvracet. Já vím, je to jen TES, žádné KC:D, ale i tak by se hoši mohli začít konečně trochu snažit.

Dragonborn
Host
Dragonborn

Máš pravdu… Bethesda se sice snaží dělat hodně zabugované hry, ale na KCD to nemá. 🙂