Bethesda slaví 25. narozeniny série The Elder Scrolls a rozdává Morrowind

Už je tomu celých 25 let, kdy se začala psát historie oblíbené série The Elder Scrolls, která fanoušky v různých inkarnacích těší dodnes a postupně se stala jednou z největších videoherních RPG značek. Aby oslavy měly všechny náležitosti, rozhodla se společnost Bethesda po dobu 24 hodin rozdávat jeden z nejoblíbenějších dílů série – Morrowind.

Jak ho získat? Stačí když si nainstalujete takzvaný Bethesda Launcher (ano, další program do sbírky) a zde uplatníte kód TES25TH-MORROWIND. Samotný Morrowind není také žádnou novinkou, ostatně hra vyšla už v roce 2002 a je tak sedmnáct let stará, což je především na vizuálním zpracováním dosti znát. Pamětníci se pak mohou pousmát, když si vzpomenou, že svého času byl TES: Morrowind grafickým klenotem, který rozpohybovala jen málokterá sestava. Dnes by s trochou nadsázky běžel i na špatném mobilním telefonu, což však nic nemění na jeho herních kvalitách.

Série The Elder Scrolls každopádně pokračuje a kromě toho, že se pátý díl v podobě Skyrim stále skvěle prodává a značka žije také v The Elder Scrolls Online, chystá se také regulérní šestý díl. Ještě nějakou dobu si na něj ale počkáme, protože ho tvůrci cílí až na příští generaci konzolí. Bethesda chce využít také rozšíření mobilních zařízení a připravuje pro ně speciální spin-off.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na