The Elder Scrolls 6 na tuto generaci konzolí nevyjde. Starfield to možná stihne

Bethesda sice na letošním veletrhu E3 oznámila The Elder Scrolls 6, ale současně dala jasně najevo, že jde o hudbu vzdálené budoucnosti. Jak moc vzdálené, to se nyní postupně vyjasňuje. Jasno do celé věci vnesl samotný šéf ZeniMax Online, pod který Bethesda spadá, Matt Firor. 

Musíme se podívat na to, jakým způsobem to bylo oznámeno. Nejprve přišel Starfield a teprve pak The Elder Scrolls 6. Když se podíváte do minulosti, můžete si zhruba spočítat, jak dlouhá doba uplynula mezi velkými hrami Bethesdy. Pak zjistíte, že na sebe TES 6 ještě nějakou dobu nechá čekat. Ani nevím, jak bude vypadat jeho svět, až vyjde. Jsem si ale jistý, že v té době už budeme v příští konzolové generaci,” uvedl Firor pro Gamespot.

Před časem dodal viceprezident Bethesdy Pete Hines skutečnost, že Starfield ani The Elder Scrolls 6 nevyjdou v ročním taktu po Falloutu 76. Pravděpodobné každopádně je, že další velkou hrou studia bude právě Starfield. Ten tedy zcela jistě nevyjde příští rok, ale dost možná za dva roky. Není tak vyloučeno, že stihne ještě současnou generaci konzolí, respektive vyjde někdy na přelomu generací.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na