Fallout 76 v novém traileru. Kombinuje záběry ze hry se skutečnými herci

Fallout 76 se blíží a společnost Bethesda se zuby nehty snaží býti vyrovnaným soupeřem Red Dead Redemption 2, v případě kterého se zatím zdá, že veškerou konkurenci pravděpodobně zválcuje. Proto také vypustila poutavý trailer, který nasadila přímo do drahého reklamního prostoru v rámci utkání v americkém fotbale, kde hráli Saints proti Vikings.

Nový trailer Falloutu 76 působí vskutku nezvykle, protože kombinuje záběry ze hry se skutečnými herci. Výsledkem je velmi pestrá podívaná, která rozhodně láká ke vstupu do online postapokalyptického světa.

Fallout 76 vychází 14. listopadu 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Ještě předtím se budete moct zapojit do bety, která začíná už o zítřejší půlnoci. Bethesda už před několika dny varovala, že hra bude mít pravděpodobné velké chyby.

Fallout 76 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lukas
Host
Lukas

Hrál jsem půlnoční betu do 4 do rana a bylo to super už se tesim na plnou hru. Pro me jasná volba to koupit. Protože jsem velkéj fanda fallout hrál jsem všechny. Dokonce fanouskovsky fallout 2 online (fonlline2) konečně udělali online ve 3D na to jsem čekal

Rudolf
Host
Rudolf

Na hru se těším. Dokonce jsem si kvůli ní pořídil nový počítač(po šesti letech už bylo načase). Jsem si jistý, že bude lepší než Skyrim online(to neni ani tak těžký). Jen by to chtělo sehnat partu, takže pokud by měl někdo zájem ozvěte se na:black.mag@seznam.cz. Ps.:nehraju 8h denně,už dávno nemutuju, každý druhý slovo neni sprostý a hru si chci užít…..a chtěl bych si to zahrát s někym podobnýho ražení a smyslem pro team play