Nejobsáhlejší hra všech dob? Fallout 76 nabídne 150 hodin vedlejších aktivit a také spoustu chyb

Pokud se snad někdo obával toho, že Fallout 76 ztratí přesunem ze singleplayerové do online podoby na obsahu, už se rozhodně bát nemusí. Fallout 76 totiž bude skutečně rozsáhlou hrou, jak teď upřesnili zástupci společnosti Bethesda.

Pochopitelně zde bude patřičně dlouhý hlavní příběh, ale kromě něj na hráče bude hned od počátku čekat 150 hodin, které mohou trávit plněním vedlejších úkolů či nejrůznějšími aktivitami v rozsáhlém herním světě. Vzhledem k tomu, že jde o online a dlouhodobý zážitek, bude do hry navíc přidáván další a další obsah.

Rozsah Falloutu 76 je skutečně enormní a Bethesda už s předstihem oznámila, že ve hře budou chyby, což se vidí málokdy. Některé z nich prý budou dokonce “spektakulární”, což způsobí množství proměnných, jež se mohou samozřejmě také pokazit.

Fallout 76 vychází 14. listopadu 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

10
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Host
Tomáš

No co jsem viděl na youtube tak Bethesda opět zrecyklovala grafiku z předchozího F4,která byla zrecyklovaná F3 …A opět bez češtiny…Z těchto důvodů – nezájem…

Funboy
Host
Funboy

Však všichni lidi na to nadávaj 😀 Viděl jsem hodinový gameplay, naprostá nuda.

Rudolf
Host
Rudolf

Jasný vy dva….příšerná grafika, bez 4k ultra se to nedá hrát(grafika je dostatečná a nikdy fallout nebyl o grafice)….neumim tři slova anglicky(je to problém tý hry?)….já se koukal na gameplay a byla to nuda(proč čumíš na video, jak to někdo hraje? jak zábavný a překvapivý to pak asi bude???)….

Mirek
Host
Mirek

Arma 3 900+ hodin a pořád sem nevyzkoušel všechno co se v ní dá dělat.

telesien
Host
telesien

Zaklínač 3, jedno dohrání, 257 hodin.

Ne, nebude největší.

Funboy
Host
Funboy

Zaklínač 3 na jedno dohrání 26 hodin. S půl roční pauzou, protože jsem se nudil k smrti, hlavní děj shit.

Lukáš Proněk
Host
Lukáš Proněk

Souhlas. Nevím, kdo na tom co vidí – já jsem to hrál do nějaké mise, kde musel nějaký baron pohřbít nějaké dítě. Později jsem se dozvěděl, že tenhle – pro mne velice nudný – quest byl tím “nejlepším questem” v celém Zaklínači. Pro mne šílená nuda a pokud se tu chce někdo ohánět odehranýma hodinama, tak v Diablu 2 mám cca 22,000 hodin, na druhém místě Fallout 4, kde mám asi tak 750 hodin. Takže MOOOOC se těším na pokračování.

telesien
Host
telesien

Zaklínač shit, Fallout 4 super. Víc není třeba vědět 😀

telesien
Host
telesien

A Fallout 4 na jedno dohrání je ani ne 100, takže 750 je úlet mimo všechny statistiky nebo tak moc opakované hraní, že se to nedá srovnávat (stejně jako Diablo)

Mrsina
Host
Mrsina

Ano, pokud si stravil 22000 hodin u hry, kde je potreba drzet jen leve tlacitko mysi, tak je celkem jasné, proč tě pak nebaví 120 hodinovy epos.