Retro akce Ion Maiden od tvůrců Duke Nukema vyjde i na konzole

Společnost 1C Entertainment oznámila, že do svého repertoáru zařadila akci Ion Maiden od studia 3D Realms, které je tvůrcem first-person střílečky Duke Nukem a hry Shadow Warrior.

Společnost 1C Entertainment ve spolupráci s 3D Realms také připravuje vydání nové, doposud neoznámené FPS hry založené na enginu z původní hry Quake, která bude dostupná pro stejné platformy jako hra Ion Maiden.

Starý dobrý engine

Ion Maiden je retro střílečka z pohledu první osoby, která byla vyvinuta v enginu Build použitém ve hrách jako je Duke Nukem 3D, Blood a Shadow Warrior. V titulu Ion Maiden, jehož děj navazuje na hru Bombshell z roku 2016, hráči převezmou roli postavy jménem Shelly s cílem zlikvidovat šíleného doktora Jaduse Heskela.

I přesto, že je hra Ion Maiden poháněna klasickým enginem, nabídne několik moderních prvků hratelnosti, jako jsou headshoty, lépe fungující fyzika a větší míra interaktivity, podpora hraní na širokoúhlé obrazovce, podpora ovladačů a automatické ukládání herního postupu.

Hra Ion Maiden vychází v druhé polovině roku 2019 pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Zatím je k dispozici v rámci předběžného přístupu na Steamu, kde dosahuje vynikajícího hodnocení 96 %.

Ion Maiden – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na